Ubytování v soukromí 49

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v obci Pstruží, v těsné blízkosti nového Skiareálu Plešivec (300m). Zdarma parkování u objektu na vlastním parkovišti - max. 4 automobily. Úklid sněhu v zimě zajištuje pronajímatel. Zastávka autobusu 50m, zastávka vlaku v Perninku (2,5km) nebo v Merklíně (3km), návazznost na autobus.
Vybavení a služby
Ubytování v rodinném domě se společným vchodem. V patře je pro hosty k dispozici 2x 4-lůžkový pokoj s TV (s možností satelitního příjmu), DVD. Po dohodě možnost až 4 přistýlek. Dále koupelna (fén, ručníky), 2x WC. Společná, plně vybavená kuchyňka (mikrovlnná trouba, elektrický sporák, varná konvice, kávovar, lednice a veškeré nadobí pro běžný provoz). WIFI bez poplatku. Dětská postýlka a sedačka je k dispozici. Možnost úschovy kol a lyží v objektu.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
300m od objektu naleznete nový skiareál Plešivec - 3x 4-sedačková lanovka, 12km sjezdových tratí, 80%zasněžování + osvětlení. Lanovka slouží i v letní sezoně např. cyklistům. Horské středisko Pernink je vzdáleno asi 2,5km od objektu. V Potůčkách se nachází krytý plavecký bazén. Objekt se nachází u hlavní komunikace do dalších lyžařských středisek: Perník 2,5km – 4 vleky, vhodné i pro začátečníky, noční lyžování, běžecký areál Západočeské univerzty, s napojením na Krušnohorskou magistrálu, speciální vlek pro snowbordisty. Boží Dar 12km – 6 vleků, noční lyžování – populární snowtubing, Klínovec 15km – 11 vleků, noční lyžování, Neklid 13km – 6 vleků , noční lyžování, Eduard – 12km biatlonový areál, Nové Město – 9km – 3 vleky, noční lyžování. • LÉTO: Lázeňská oblast (Karlovy Vary, Jáchymov, Mariánské lazně, Františkovi lazně). Objekt svým položením přímo vybízí k horské turistice a cykloturistice v rámci propojeného Euro regionu. Houbařský ráj zvláště v měsíci září. Širší okolí nabízí celou řadu typů k zajímavým výletům: Loket, Údolí Ohře, Rašeniliště SOOS, Slavkovský les, Bublava, Koupání na Velkém rybníce 5km, Děpoltovice. Dále se nabízí krytý bazén aquacentrum Agricola Jáchymov a bazén Potůčky.